Noi schimbări în lotul echipei

Evaluare utilizator: 5 / 5

Steluță activăSteluță activăSteluță activăSteluță activăSteluță activă
 

🔴⚪️Andres Dumitrescu s-a transferat definitiv la Slavia Praha. Fundaşul, în vârstă de 22 de ani, a ajuns în iarna anului 2020 la Sfântu Gheorghe.

Cu această ocazie, îi mulțumim lui Andres pentru evoluțiile avute în tricoul Sepsi OSK și îi urăm mult succes în continuare în carieră!

🔴⚪️Florin Ștefan este, din nou, jucătorul echipei Sepsi OSK, fundașul în vârstă de 27 de ani a semnat un contract valabil pe doi ani cu clubul nostru.Florin Ștefan, care a evoluat ultima oară pentru FC Rapid, a mai jucat pentru echipa noastră în perioada 2018-2021.

Mult succes alături de Sepsi OSK!

🔴⚪️Sepsi OSK a ajuns la un acord cu formaţia FK Csíkszereda pentru împrumutul jucătorului Nistor Ákos pentru un an de zile. Astfel, mijlocaşul, în vârstă de 18 de ani, va evolua în acest sezon la Miercurea Ciuc.

Clubul nostru îi urează mult succes la noua echipă!

SEPSI OSK