U 10

Evaluare utilizator: 3 / 5

Steluță activăSteluță activăSteluță activăSteluță inactivăSteluță inactivă
 

PROGRAM IV. „OSK KUPA” U/10 (2012) KOROSZTÁLY

Helyszín: SEPSI ARÉNA-SEPSISZENTGYÖRGY,
2022 március 13
Játék idő 1x25 perc

PROGRAM „CUPA OSK” GRUPA – U/10 (2012), Editia a IV-a
Locul de desfasurare: ARENA SEPSI-Sfantu Gheorghe
13 martie 2022,
Timp de joc  1x25 min

GRUPA  A

GRUPA B

1

KIDS TAMPA

1

VIITORUL SF. GHORGHE

2

JUNIORUL BRASOV

2

CSO BAROLT

3

SEPSI OSK

3

CELTA ACADEMY BRASOV

4

KSE KÉZDIVÁSÁRHELY

4

NYÁRÁDSZEREDA SK

5

JÖVŐ FC GYERGYÓSZENTMIKLÓS

5

FC SZÉKELYUDVARHELY

 

NR.

GRUPA

ORA

ECHIPA  1

ECHIPA  2

REZULTAT

1.

A

08:30

KIDS TAMPA

SEPSI OSK

0

8

2.

B

09:00

VIITORUL SF. GHORGHE

CELTA ACADEMY BRASOV

 0

3

3.

A

09:30

JUNIORUL BRASOV

KSE KÉZDIVÁSÁRHELY

4

 0

4.

B

10:00

CSO BAROLT

NYÁRÁDSZEREDA SK

1

1

5.

A

10:30

JÖVŐ FC GYERGYÓSZENTMIKLÓS

KIDS TAMPA

4

0

6.

B

11:00

FC SZÉKELYUDVARHELY

VIITORUL SF. GHORGHE

 2

1

7.

A

11:30

SEPSI OSK

JUNIORUL BRASOV

3

3

8.

B

12:00

CELTA ACADEMY BRASOV

CSO BAROLT

4

 0

9.

A

12:30

KSE KÉZDIVÁSÁRHELY

JÖVŐ FC GYERGYÓSZENTMIKLÓS

1

3

10.

B

13:00

NYÁRÁDSZEREDA SK

FC SZÉKELYUDVARHELY

2

1

11.

A

13:30

JUNIORUL BRASOV

KIDS TAMPA

10

0

12.

B

14:00

CSO BAROLT

VIITORUL SF. GHORGHE

 1

 2

13.

A

14:30

SEPSI OSK

KSE KÉZDIVÁSÁRHELY

2

1

14.

B

15:00

CELTA ACADEMY BRASOV

NYÁRÁDSZEREDA SK

0

 2

15.

A

15:30

JÖVŐ FC GYERGYÓSZENTMIKLÓS

JUNIORUL BRASOV

2

 5

16.

B

16:00

FC SZÉKELYUDVARHELY

CSO BAROLT

 3

 1

17.

A

16:30

KIDS TAMPA

KSE KÉZDIVÁSÁRHELY

1

0

18.

B

17:00

VIITORUL SF. GHORGHE

NYÁRÁDSZEREDA SK

0

 3

19.

A

17:30

SEPSI OSK

JÖVŐ FC GYERGYÓSZENTMIKLÓS

 1

1

20.

B

18:00

CELTA ACADEMY BRASOV

FC SZÉKELYUDVARHELY

0

4

21.

FINALA MICA

18:30

SEPSI OSK

FC SZÉKELYUDVARHELY

 5

 0

22.

FINALA MARE

19:00

JUNIORUL BRASOV

NYÁRÁDSZEREDA SK

1

 0

19:30       DÍJKIOSZTÓ/FESTIVITATEA DE PREMIERE
       

 

SEPSI OSK