Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

Balkán Kupa, Brassó 

U12 (2008)

  1. helyezés 

Sepsi OSK – CSS Braşovia: 3-1 (gólszerző: Batzula Hunor -3)

Sepsi OSK – Metalul Buzău: 2-1 (gólszerzők: Batzula Hunor, Incze Kristóf)

Sepsi OSK – Kolozsvári Luceafărul 2010: 0-0

Sepsi OSK – Il Calciu Szatmárnémeti: 1-0 (gólszerző: Batzula Hunor)

Sepsi OSK – CSO Ghiroda: 1-6 (gólszerző: Batzula Hunor)

Sepsi OSK – Jászvásári LPS: 1-1 (gólszerző: Batzula Hunor)

 

Enjoy Torna, Brassó 

U14 (2006)

  1. helyezés 

Sepsi OSK – Chindia Târgovişte: 0-2

Sepsi OSK - Kolozsvári Luceafărul 2010: 4-5 (gólszerzők: László Roland -2, Borşa Robert -2)

Sepsi OSK – Feketehalom: 1-1 (gólszerző: Pasca Norbert)

Sepsi OSK – Viitorul Argeş: 2-0 (gólszerzők: Rendi Zsombor, Ürmösi Dávid)

Sepsi OSK – International Brassó: 1-1 (gólszerző: Kusztos Szabolcs)

A képen a következők lehetnek: 14 ember, álló emberek, gyermek és túra/szabadtériA képen a következők lehetnek: 16 ember, álló emberek és túra/szabadtéri

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

Két utánpótlás-labdarúgótornán vettek részt az elmúlt hétvégén a Sepsi OSK focistapalántái. 

Eredmények:

Barátság Kupa, Marosvásárhely 

U19 (2001-2002)

  1. helyezés

Sepsi OSK – Marosvásárhely: 2-1 (gólszerző: Vărtosu Norbert, Crăcuţ Călin)

Sepsi OSK – LPS Szászsebes: 0-1

Sepsi OSK – LPS Beszterce: 2-0 (gólszerző: Baláska Etele, Stupu Eduard)

Sepsi OSK – Kolozsvári Viitorul: 0-0

 

Kézdivásárhelyi Torna 

U8 (2012)

Sepsi OSK II - 2. helyezés, 

Sepsi OSK I - 4. helyezés

legtechnikásabb játékos: Kulcsár Márk

 

Sepsi OSK II - Kézdivásárhely LI: 0-3

Sepsi OSK II – Atletico Steaua: 4-0 (gólszerzők: Vinkler András -3, Rechitean Eduard)

Sepsi OSK II – Sport For All Kovászna: 4-1 (gólszerzők: Vinkler András -3, Rechitean Eduard)

Sepsi OSK II – Sepsi OSK I: 3-0 (gólszerzők: Kulcsár Márk -2, Rechitean Eduard)

Sepsi OSK II - Kézdivásárhely LI: 2 -3 (gólszerzők: Kulcsár Márk -2)

 

Sepsi OSK I - Kézdivásárhely LI II: 2-0 (gólszerzők: Gál Róbert, Boér Ivor)

Sepsi OSK I - Viitorul Sepsiszentgyörgy: 2-1 (gólszerzők: Bíró Zalán, Suciu Luca)

Sepsi OSK I – Sepsi OSK II: 0-3

Sepsi OSK I – Viitorul: 0-2

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív
A Sepsi OSK 2009-es utánpótlás csapata nyerte meg az Enjoy torna UEFA League csoportjának küzdelmeit, melyet az elmúlt hétvégén rendezték meg Brassóban. Az Indoor kupán pedig a 2005-ös ifjaink a 3. helyezést érték el a korcsoportban.
 

Eredmények:
U11 (2009)
  Enjoy Kupa, Brassó
Sepsi OSK - Savi Sport Ploiești: 4-1 (gólszerzők: Prezsmer Norbert -2, Floroi Ciprian -2)
Sepsi OSK - Junior Galați: 2-0 (gólszerzők: Prezsmer Norbert, Floroi Ciprian)
Sepsi OSK - Celta Brassó: 1-3 (gólszerző: Buceleanu Roland)
Sepsi OSK - Juniorul 1 Bukarest: 2-3 (gólszerző: Prezsmer Norbert -2)
UEFA LEAGUE Csoport
első helyezés
Sepsi OSK - Inter Câmpulung: 6-1 (gólszerzők: Solymosi Balázs -2, Prezsmer Norbert, Kiss Alpár, Ipatioaei Mihai, Floroi Ciprian)
Sepsi OSK - Sdyusshor Nikolaev (Ukrajna): 2-2 (3-2) (gólszerző: Prezsmer Norbert -2)

U 15 (2005)
  Indoor Kupa, Brassó
3. helyezés
Sepsi OSK – Tâmpa Brassó: 3-0 (gólszerzők: Bortos Robert -2, Vura Ottó)
Sepsi OSK – Corona Brassó: 1-0 (gólszerző: Vura Ottó)
Sepsi OSK – LPS Suceava: 2-0 (gólszerzők: Vura Ottó, Asztalos Robert)
Sepsi OSK – ASSR Brassó: 1-1 (2- 3) (gólszerző: Vura Ottó)
Sepsi OSK – Corona Brassó: 2-1 (gólszerző: Vura Ottó -2)

A képen a következők lehetnek: 13 ember, túra/szabadtériA képen a következők lehetnek: 5 ember, álló emberek és túra/szabadtéri

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

A Sepsi OSK nyolc korosztályos csapata vett részt az elmúlt hétvégén a Sepsi OSK Kupán. A 2012-es ifjaink megnyerték a tornát, a 2011-es, illetve a 2013-as korosztályban a negyedik helyezést értük el, de a többi csapataink is derekasan helytálltak. Az első helyért járó serleg mellett, a torna legjobb játékosát is mi adtuk Vinkler András személyében.

EREDMÉNYEK

U 8 (2012)
Sepsi OSK II
első helyezés
legjobb játékos: Vinkler András
Sepsi OSK II – Sport for All Kovászna: 6-1 (gólszerzők: Vinkler A. -4, Kulcsár M., Kovács B.)
Sepsi OSK II – Székelyudvarhely (P): 3–0 (gólszerzők: Vinkler A. -2, Kulcsár M.)
Sepsi OSK II – Celta Brassó: 1-0 (gólszerző: Vinkler A.)
Sepsi OSK II – Marosvásárhelyi SE: 2-0 (gólszerző: Vinkler A. -2)
Döntő / Finală:
Sepsi OSK II – Kézdivásárhelyi SE: 1-1 (2-1) (gólszerző: Kulcsár M.)

Sepsi OSK I
7. helyezés
Sepsi OSK I– Grosics Akadémia: 0-1
Sepsi OSK I– Székelyudvarhely: 0-3
Sepsi OSK I – Baróti VSC: 3-3 (gólszerzők Vinter M., Oláh-Badi G., L. Suciu)
Sepsi OSK I – Kézdivásárhelyi SE: 2-6 (gólszerzők: L. Suciu, Muntyán-Nagy M.)

U 9 (2011)
Sepsi OSK I
4. helyezés
Sepsi OSK – Spicom Futsal: 7-0 (gólszerzők: Antal M. -2, Vinkler A. -2, Andrási K., Gergely M., Kovács B.)
Sepsi OSK – FK Csíkszereda: 1-1 (gólszerző: Antal M.)
Sepsi OSK – Baróti VSC: 2-1 (gólszerzők: Gergely M., Vinkler A.)
Sepsi OSK – Corona Brassó: 1-1 (gólszerző: Tóth K.)
Kisdöntő / Finala mică:
Sepsi OSK – Celta Brassó: 0-1

Sepsi OSK II
8. helyezés
Sepsi OSK II – Sepsiszentgyörgyi Viitorul: 0-2
Sepsi OSK II– FK Csíkszereda: 1-11 (a marcat: Albu P.)
Sepsi OSK II– Celta Brassó: 0-2
Sepsi OSK II – Sport for All Kovászna: 1-2 (gólszerző: Ilyés R.)

U 7 (2013)
Sepsi OSK I
4. helyezés
Sepsi OSK I -ACS Tâmpa Brassó: 2-0 (gólszerzők: Popescu D., Endrődi D.)
Sepsi OSK I -SZFC Székelyudvarhely (A): 5-0 (gólszerzők: Popescu D., Fejér B., Endrődi D., Bosin T., Debreceni M.)
Sepsi OSK I -ACS Celta 1920 Brassó A: 0-1
Sepsi OSK I -CSO Barót: 4-0 (gólszerző: Endrődi D. -4)
Sepsi OSK I -SZFC Székelyudvarhely (R): 0-1

Sepsi OSK II
7. helyezés
Sepsi OSK II – Sepsiszentgyörgyi Viitorul: 3-1 (gólszerzők: Kulcsár Á.,Nagy A.)
Sepsi OSK II- SZFC Székelyudvarhely (R): 1-2 (gólszerző: Nagy A.)
Sepsi OSK II - ACS Celta 1920 Brassó (R): 0-2
Sepsi OSK II -Marosvásárhelyi SE: 0-1

A képen a következők lehetnek: 2 ember, sportoló emberek és kosárlabdapályaA képen a következők lehetnek: 11 ember, ülő emberek, gyermek és túra/szabadtéri

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

Az elmúlt hétvégén két tornán vettek részt a Sepsi OSK utánpótlás csapatai.

Eredmények:

Gobé Kupa – Székelyudvarhely

U 9 (2011)
Sepsi OSK – Infinity Dicsőszentmárton: 0-2
Sepsi OSK – Székelyudvarhely: 5-0 (gólszerzők: Tóth Kristóf -3, Andrási Kristóf, Panţîru Tomas)
Sepsi OSK - Karácsonykő: 0-2
Sepsi OSK – Barót: 4-1 (gólszerzők: Tóth Kristóf -2, Andrási Kristóf, Gherghej Márk)
5/6. helyért
Sepsi OSK – Szováta: 1-2 (gólszerző: Antal Márk)

U7 (2013)
legjobb kapus: Ördög Botond
Sepsi OSK – Kinder I: 2-0 (gólszerző: Popescu Darius -2)
Sepsi OSK – Nyárádszereda: 2-0 (gólszerző: Nagy Alex -2)
Sepsi OSK – Kinder II: 1-2 (gólszerző: Endrődi Dávid)
Sepsi OSK – SZFC Székelyudvarhely: 3-1 (gólszerzők: Kincses Péter, Endrődi Dávid, Kulcsár Ákos)
3/4. helyért
Sepsi OSK – Intern Nagyszeben: 2-4 (gólszerzők: Bosin Tamás, Nagy Alex)

U11 (2009)
Sepsi OSK – ASSR Brassó: 1-3 (gólszerző: Ipătioaei Mihai)
Sepsi OSK – ACS Szilágynagyfalu: 4-0 (gólszerzők: Prezsmer Norbert -3, Máthé Bence)
Sepsi OSK – FK Csíkszereda: 3-3 (gólszerzők: Máthé Bence -2, Prezsmer Norbert)
Sepsi OSK – Nyárádszereda: 3-0 (gólszerzőkt: Máthé Bence, Nikula Dávid, Floroi Ciprian)
Sepsi OSK – Sepsiszentgyörgyi Viitorul: 3-0 (gólszerzők: Máthé Bence, Prezsmer Norbert, Ipătioaei Mihai)

U8 (2012)
Sepsi OSK – Tâmpa Brassó: 2-4 (gólszerző: Muntyán – Nagy Marót -2)
Sepsi OSK - Interstar Nagyszeben: 1-5 (gólszerző: Suciu Luca)
Sepsi OSK - Nyárádszereda: 2-4 (gólszerzők: Muntyán – Nagy Marót, Turos – Csia Nándor)
Sepsi OSK - FK Csíkszereda: 0-3
Sepsi OSK – Szováta: 1-0
Sepsi OSK – Barót: 1-1 (gólszerző: Gál Róbert)

U10 (2010)
Sepsi OSK – Ceahlăul Karácsonykő: 3-0 (gólszerzők: Boér Szabolcs, Csiszér Ábel, Orbok Hunor)
Sepsi OSK - Székelyudvarhely: 2-0 (gólszerzők: Boér Szabolcs, Orbok Hunor)
Sepsi OSK – ASSR Brassó: 4-0 (gólszerzők: Fülöp Farkas, Boér Szabolcs, Rotaru Darius, Bocz Balázs)
Sepsi OSK – Barót / Baraolt: 0-0 (lovituri de departajare: 0-1)
Sepsi OSK – Szováta: 1-3 (gólszerző: Fülöp Farkas)

Fair Play Kupa – Oneşti
U12 (2008)
Sepsi OSK – Tâmpa Brassó: 1-0 (gólszerző: Kátai István)
Sepsi OSK – Bubu Bákó: 0-3
Sepsi OSK – Dinamo Bákó: 1-0 (gólszerző: Batzula Hunor)
Sepsi OSK – FK Csíkszereda: 1-0 (gólszerző: Udvardi Balázs)
Elődöntő
Sepsi OSK – Olimpia Junior: 3-1 (gólszerző: Batzula Hunor -3)
Döntő
Sepsi OSK - FK Csíkszereda: 0-2

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

ELIT Liga

U16 (2004)

Sepsi OSK – Astra Giurgiu: 1-1 (gólszerző: Péter Gellért)

U15 (2005)

Sepsi OSK – FK Csíkszereda: 1-2 (gólszerző: Bartha Roland)

 

országos bajnokság

U19 (2001)

Fogaras - Sepsi OSK: 1-1 (gólszerző: Badi Tibor)

U17 (2003)

Fogaras - Sepsi OSK: 0-6 (gólszerzők: Kocsis Norbert -3, Nistor Ákos, Kelemen Dániel, Tusa Balázs)

 

Kovászna megyei bajnokság

U13 (2007)

Atletico Steaua – Sepsi OSK: 0-3 (meg nem jelenés)

Sepsi OSK II – Viitorul: 5-0 (gólszerzők: Péter Máté, Bács Márk, Boabin Marwan, Már Szabolcs, Meder Hunor)

Sepsi OSK– All Star Kovászna: 0-4

U11 (2009)

Sepsi OSK II – Bodzaforduló: 1-2 (gólszerző: Incze Leonárd)

Sepsi OSK I – All Sport Kovászna: 11-1 (gólszerzők: Prezsmer Norbert -3, Asztalos Örs -2, Floroi Ciprian -2, Máthé Bence, Aprodu Răzvan)

Sepsi OSK lányok - Sepsi OSK III: 0-6 (gólszerzők: Lukács Balázs, Csiszér Ábel -3, Fülöp Farkas)

U15

All Sport Kovászna– Sepsi OSK: 2-4 (gólszerzők: Tabak Dávid, Bartha Roland, Nikula Milán -2)

 

Hargita megyei bajnokság

U13 (2007)

Sepsi OSK – Csíkszentmihály: 13-0 (gólszerzők: Kátai István -3, Batzula Hunor -4, András Zsolt -2, Csősz Roland -3, Ioachim Olivér)

 

Winter Cup - Ploiești

U7 (2013)

Sepsi OSK – Kolozsvári U: 0-6

Sepsi OSK – Colțea Brassó: 1-3 (gólszerző: Fejér Balázs)

Sepsi OSK – Corona Brassó: 2-0 (gólszerzők: Ördög Botond, Popescu Darius)

Sepsi OSK – Tâmpa Brassó: 1-2 (gólszerző: Nagy Alex)

A képen a következők lehetnek: 8 emberA képen a következők lehetnek: 11 ember, álló emberek, fű, égbolt, gyermek, túra/szabadtéri és természet

SEPSI OSK

sepsiosk club logo