Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

Nagy az érdeklődés a Dinamo Bukarest elleni, február 9-i hazai mérkőzés iránt, de korlátozott számban maradtak még belépők. Jegyek válthatók a klubunk székhelyén, csütörtökön és pénteken 10-12 óra és 15-17 óra között, valamint csütörtöktől online a www.eventim.ro honlapon is.

foto jegyek

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, sportoló emberek, égbolt, fű, túra/szabadtéri és természetA képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, sportoló emberek, égbolt, fű, túra/szabadtéri és természetA képen a következők lehetnek: egy vagy több ember, égbolt, fű, túra/szabadtéri és természet

Sepsi OSK - Bukaresti Dinamo (09.02. 2019, 20:00)

Várunk mindenkit szombaton a lelátón! Hajrá Sepsi OSK!

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

A képen a következők lehetnek: 11 ember, , mosolygó emberek, sportoló emberekA képen a következők lehetnek: 7 ember, , mosolygó emberek, kosárlabdapálya

Mozgalmas hétvégén vannak túl a Sepsi OSK utánpótlás csapatai

OSK Kupa / Cupa –Sepsiszentgyörgy/ Sfântu Gheorghe

 

U 10 (2009)

Sepsi OSK Piros / Roșu

  1. helyezés / locul 5

Sepsi OSK P - Sajóvölgye Focisuli (Magyarország/ Ungaria): 0-1

Sepsi OSK P - ACS Jövő Brassó / Brașov: 2-0 (gólszerzők / au marcat: Mezei Róbert, Kiss Alpár)

Sepsi OSK P – Csíkszentdomokos / Sândominic: 1-0 (gólszerző / a marcat: Mezei Róbert)

Sepsi OSK P – AC Tâmpa Brassó / Brașov: 0-0 (1-2) (gólszerző / a marcat: Buceleanu Rajmond)

Sepsi OSK Fehér / Alb

  1. helyezés / locul 11

Sepsi OSK F- CSM Fogaras / Făgăraș: 0-2

Sepsi OSK F - ACS Tâmpa Brassó / Brașov: 0-0

Sepsi OSK F - As Atletico Steaua: 1-0 (gólszerző / a marcat: Solymosi Balázs)

 

U 8 (2011)

  1. helyezés / locul 3

Sepsi OSK – AS Atletico Steaua: 4-1 (gólszerzők / au marcat: Antal Márk -3, Tóth Kristóf)

Sepsi OSK - As For All Kovászna / Covasna: 4-1 (gólszerzők / au marcat: Antal Márk -3, Tóth Kristóf)

Sepsi OSK - BVSK Barót / Baraolt: 3-1 (gólszerzők / au marcat: Antal Márk, Török András, Kiss Soós Martin)

Sepsi OSK - FK Csíkszereda / Miercurea Ciuc: 1-3 (gólszerző / a marcat : Török András)

Sepsi OSK - Kinder Erdőszentgyörgy / Sângeorgiu de Pădure: 4-1 (gólszerzők / au marcat: Antal Márk -2, Tóth Kristóf, Kiss Soós Martin)

 

U 7 (2012)

Sepsi OSK Piros / Roșu

  1. helyezés / locul 5

Sepsi OSK P – AS Forex Brassó / Brașov: 0:0

Sepsi OSK P - ACS Tâmpa Brassó / Brașov: 0-2

Sepsi OSK P – Sepsi OSK Kék / Albastru: 10-0 (gólszerzők / au marcat: Vinkler András -6, Kovács Bendegúz -2, Ilyés Roland -2)

Sepsi OSK P - Kinder Erdőszentgyörgy / Sângeorgiu de Pădure: 4-0 (gólszerzők / au marcat: Vinkler András -3, Kulcsár Márk)

Sepsi OSK Fehér / Alb

  1. helyezés / locul 8

Sepsi OSK F – Kinder Brassó/ Brașov: 0:2

Sepsi OSK F - BVSK Barót/ Baraolt: 0-1

Sepsi OSK F - FK Csíkszereda / Miercurea Ciuc: 0-4

Sepsi OSK F - Kids Tâmpa Brassó/ Brașov: 3-0 (meg nem jelenés / neprezentare)

Sepsi OSK Kék / Albastru

  1. helyezés / locul 10

Sepsi OSK K – Kinder Erdőszentgyörgy/ Sângeorgiu de Pădure: 0-3

Sepsi OSK K - Forex Brassó/ Brașov: 0-4

Sepsi OSK K - ACS Tâmpa Brassó / Brașov: 6-0

 

U 9 (2010)

Sepsi OSK Piros / Roșu

  1. helyezés / locul 2

- a döntő játékosa / jucătorul finalei: Fülöp Boglárka

Sepsi OSK P – ACS Celta Brassó / Brașov: 0:0

Sepsi OSK P - KSE Kézdivásárhely / Târgu Secuiesc: 6-0 (gólszerzők / au marcat: Florea Csanád -2, Bóér Szabolcs, Fülöp Farkas, Bocz Balázs)

Sepsi OSK P - AS Atletico Steaua: 3-0 (gólszerzők / au marcat: Hadnagy Kristóf, Ungureanu Sebastian, Bóér Szabolcs)

Sepsi OSK P - Petrosport Ploiești: 0-2

Sepsi OSK P - Kinder Brassó: 3-1 (gólszerzők / au marcat: Fülöp Boglárka, Fülöp Farkas, Hadnagy Kristóf)

Sepsi OSK P - ACS Viitorul: 3-0

Sepsi OSK P – FK Csíkszereda/ Miercurea Ciuc Fehér: 3-0 (gólszerzők / au marcat: Fülöp Farkas -2, Ungureanu Sebastian)

Sepsi OSK Fehér / Alb

  1. helyezés / locul 5

Sepsi OSK F - Celta Brassó / Brașov: 0-0

Sepsi OSK F - ACS Coltea Brassó: 5-0 (gólszerzők / au marcat: Lukács Balázs -3, Pál Alpár, Siko Matei)

Sepsi OSK F - Sport For All Kovászna / Covasna: 3-2 (gólszerzők / au marcat: Siko Matei, Lukács Balázs, Rotaru Darius)

Sepsi OSK F - BVSK Barót / Baraolt: 0-3

Sepsi OSK F - FK Csíkszereda / Miercurea Ciuc Piros: 0-4

 

 

Enjoy Winter Cup –Brassó / Brașov

U 7 (2012)

  1. helyezés / locul 12

Sepsi OSK – ACS Viitorul Brassó / Brașov: 7-0 (gólszerzők / au marcat: Vinkler András – 4, Bíró Zalán, Oláh Badi Gellért, Kiss Máté)

Sepsi OSK - Junior Brassó / Brașov: 2-3 (gólszerző / a marcat: Vinkler András)

Sepsi OSK – ACS Universitatea Kolozsvár / Cluj Napoca: 0-1

Sepsi OSK - As Bucegi Barcarozsnyó / Râșnov: 1-4 (gólszerző / a marcat: Oláh Badi Gellért)

Sepsi OSK - ACS Konstanca / Constanța: 1-2 (gólszerző / a marcat: Vinkler András)

Sepsi OSK - ACS Krajova / Craiova: 1-6 (gólszerző / a marcat: Vinkler András)

U 13 (2005)- lányok / fete

  1. helyezés / locul 3

Sepsi OSK - ACS Celta Brassó/ Brașov: 1-10 (gólszerző / a marcat: Fülöp Boglárka)

Sepsi OSK - FK Csíkszereda / Miercurea Ciuc: 0-4

U 8 (2011)

  1. helyezés / locul 5

Sepsi OSK - FC Zimbru Chișinău: 0-4

Sepsi OSK - ACS Petrolul Ploiești: 0-0

Sepsi OSK - ACS Universitatea Kolozsvár / Cluj Napoca: 0:4

Sepsi OSK - ACS Celta Brassó / Brașov: 2-1 (gólszerzők / au marcat: Török András, Andrási Kristóf)

Sepsi OSK - ACS Universitatea Kolozsvár / Cluj Napoca: 3-1 (gólszerzők / au marcat: Török András -2, Tóth Kristóf)

 

Sajóvölgye Kupa / Cupa - Kazincbarcika

U 11 (2008)

  1. helyezés / locul 2

legjobb játékos / cel mai bun jucător: Batzula Hunor

Sepsi OSK - FC Revuca (Szlovákia / Slovacia): 9-1 (gólszerzők / au marcat: Máté Bence -3, Udvardi Balázs, Batzula Hunor, Sandu Csanád, Kátai István -2, Ioachim Olivér)

Sepsi OSK – Sajóvölgye (Magyarország / Ungaria): 5-0 (gólszerzők / au marcat: Batzula Hunor -2, Fejér Márk, András Zsolt)

Sepsi OSK - CFR Kolozsvár / Cluj Napoca: 6-1 (gólszerzők / au marcat: Batzula Hunor, Fejér Márk -2, Kátai István, Udvardi Balázs, Sandu Csanád)

Sepsi OSK - Rimaszombat (Szlovákia / Slovacia): 4-0 (gólszerzők / au marcat: Máté Bence -2, Batzula Hunor -2)

döntő/ finală: Sepsi OSK - DVTK Diósgyőr (Magyarország / Ungaria): 1-2 (gólszerző / a marcat: Batzula Hunor)

Search