Változások a csapatunk keretében

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív
 

Marius Coman személyében új csatárral erősítette meg játékoskeretét a Sepsi OSK. A 27 éves játékos három évre szóló szerződést kötött klubunkkal.

Marius Coman legutóbb a Vajdahunyadi Corvinul játékosa volt, de pályafutása során többek között még játszott az Academica Clinceni, a Kolozsvári CFR, a Kolozsvári Universitatea, a Resicabányai CSM, Lénárdfalva és a Petrolul Ploiești csapatánál is.

Sok sikert kívánunk új játékosunknak sepsiszentgyörgyi pályafutásához!

Ugyanakkor, június 30-án lejár a szerződése a klubnál és távozik a Sepsi OSK-tól Mihai Bălașa, Mario Rondón, Jonathan Rodríguez, Adnan Aganović, Varga Roland és Pavol Šafranko, illetve visszatér a Slavia Praha együtteséhez Andres Dumitrescu, aki az elmúlt hónapokban kölcsönben erősítette csapatunkat.

A távozó játékosoknak köszönjük a klubért tett erőfeszítéseket, további pályafutásukhoz sok sikert kívánunk!

 

logo

SEPSI OSK